Kuma uudiste ajaveeb

25.7.05

Murakas võitis EOS rallil Märtini järel teise koha, Virkoja tõi koju klassivõidu

Nädalavahetusel Tartumaa teedel peetud EOS Peugeot rallil sai Koerust pärit rallimees Margus Murakas Marko Märtini järel absoluutarvestuses ja A6 klassis teise koha. Hõbemedaliga kindlustas Murakas endale tänavuse Eesti meistritiitli.

N2 masinaklassis võistelnud järvakad Marko Virkoja ja Jaan Põldsepp tõid koju klassivõidu ja üldarvestuse 24. koha.

Tarmo Savisaar ja Heigo Kraav lõpetasid E7 masinaklassis kuuendal ja üldarvestuse 49. kohal. Einar Valdmaa ja Tigran Sultanjants katkestasid ralli teisel kiiruskatsel.

Kokku registreerus EOS rallile üle 90 ekipaaži, neist finišeeris poolsada. Eesti rallimeestele pakkusid konkurentsi Leedu, Läti, Soome, Venemaa ja Norra võidusõitjad.