Kuma uudiste ajaveeb

17.6.05

Aivo Toomistu sai Paide linnavalituse liikmeks

Volikogu kinnitas eile Paide linnavalitsuse liikmeks Aivo Toomistu, kes on volikogu liige ja Keskerakonna Paide piirkonna esimees. Enne Toomistu ametissekinnitamist vabastas volikogu eilsel istungil linnavalituse liikme kohalt Paide ühisgümnaasiumi direktoriks valitud Kersti Laastau.

Paide linnavalitus on neljaliikmeline, Aivo Toomistu vastutab nüüdsest sotsiaal-, haridus- ja kultuuriküsimuste eest. Ta kinnitas raadiole, et tema esimene ülesanne on ennast nende valdkondadega kurssi viia. Toomistu jätkab lisaks tööle Paide linnavalitsuses ka Tallinna linnavolikogu Keskerakonna fraktsiooni nõuniku kohal.

Paide linnavalitsus on neljaliikmeline, linnapea Heli Suvi tegeleb linnajuhtimise ja esindamise kõrval ka haridus- ja kultuuri-, spordi ja sotsiaalvaldkonnaga.

Abilinnapea Kersti Sarapuu tegevusvaldkonnad on ettevõtlus, linnakujundus-, majandus- ja finantsküsimused.

Eiki Ilvese vastutusala on ehitus-ja planeeringuvaldkond ning Aivo Toomistu korraldada on haridus-, spordi- ja kultuuriküsimused.

Kuna Toomistu pidi valitsuse liikmeks saades volikogust lahkuma, saab Keskerakonna nimekirjast järgmisena volikokku Evi Sikstus.