Kuma uudiste ajaveeb

22.4.05

Paide politseijuhist Priit Suvest võib saada Lääne politseiprefekt

Politseipeadirektor Robert Antropov nimetas Lääne Politseiprefektuuri prefekti kandidaadiks praeguse Paide politseijaoskonna ülemkomissari Priit Suve.

Peadirektor tutvustab kandidaati Lääne prefektuuri teeninduspiirkonna maakondade maavanematele ning kooskõlastuse saades astub Priit Suve esmaspäeval Lääne politseiprefekti ametisse.

Robert Antropovi sõnul on Priit Suve sündinud ja kasvanud Pärnus ning töötanud Pärnus ja Paides, mistõttu tunneb hästi Lääne Politseiprefektuuri piirkonna eripära. Peadirektori kinnitusel on Suve juhtimisel Paide politseijaoskonna töötulemused võrreldes varasema perioodiga oluliselt paranenud, mis annab tunnistust ka tema tugevatest juhiomadustest. Samuti on Suve aktiivne eestvedaja nii asutusesisese kui ka oma regiooni teiste ametkondadega koostöö arendamisel.

Priit Suve alustas politseitööd 1991. aastal Pärnu Politseiprefektuuris liikluspolitsei nooreminspektorina. Oma teenistuse ajal töötas Suve Lääne politseis ning Paikuse politseikoolis. Alates 2004. aasta jaanuarist töötab Priit Suve Lääne Politseiprefektuuri Paide politseijaoskonna ülemkomissarina. Teda on heade töötulemuste eest tunnustatud ja sel aastal pälvis Suve eeskujuliku politseiniku aumärgi.

1973. aastal sündinud Priit Suve lõpetas 1993. aastal Politseikooli ning 2002. aastal Sisekaitseakadeemia.

Senine Lääne Politseiprefektuuri politseiprefekt Kalle Laanet asus tööle siseministrina.