Kuma uudiste ajaveeb

4.4.05

Olympus Järvamaa korvpallimeistritiitli võitis Viking Window

Reedel peeti Olympus Järva korvpallimeistrivõistluste teine finaalkohtumine Viking Window ja Puidukaubanduse vahel.

Kui esimeses finaalkohtumises oli algus väga tasavägine ja veel 15 mänguminutil põlesid tablool viiginumbrid, siis reedeses korduskohtumises ei jätnud viikingid midagi juhuse hooleks.

Alustati tiheda kaitse ja organiseeritud rünnakuga ning neljandaks mänguminutiks olid aknavalmistajad eduseisus 10 : 0. Esimese veerandaja lõpuks sai Puidukaubandus vahe korraks seitsme punkti peale 13:20, kuid poolaeg lõppes tulemusega 46:27 viikingite kasuks.
Teine poolaeg oli sisuliselt võidu vormistamine ning mäng lõppes viikingite võiduga 97:65.

Kuna viikingid võitsid ka esimese kohtumise 93:74, siis said nad reedese võiduga ka tänavuse Olympus Järvamaa korvpallimeistrivõistluste võidu.

Pronksmedali saatust otsustavas esimeses kohtumises ei aidanud Ambla Spordiklubi Epiima vastu ka koduseinad ning tuli vastu võtta suur kaotus 84:129. Reedeseks korduskohtumiseks ei suutnud Ambla meeskond oma ridasid koondada ning andsid Epiimale loobumiskaotuse ja meistrivõistluste pronksmedalid.