Kuma uudiste ajaveeb

4.4.05

Juhtide Jõukatsumise jahilaskmise võitis Hannes Rei

Laupäeval peeti Türil Lokuta jahitiirus Rapla- ja Järva Juhtide Jõukatsumiste kaheksas ala -jahilaskmise compact sporting.

Kõikidel võistlejatel tuli lasta 15 lendavat märki, millest kuus olid paarismärgid. Kindlamat kätt ja täpsemat silma näitas Küti Reiside juhataja Hannes Rei, kellel jäi allalaskmata vaid üks märk.

13 tabamusega saavutas teise koha Waldu FT juhatuse liige Villem Reinaas ja sama palju tabas ka teenekate juhtide võidu võtnud Indrek Kivimäe.

12 tabamusega oli neljas osaühingu Alliku Grupp juhatuse liige Neeme Gross, Õlitähe juht Jaanus Šadeiko sai 11 tabamusega viienda koha ja kohad kuuendast kuni üheteistkümnendani tabasid kõik 10 märki.

Paarismärkide tabamuse ja hilisema möödalasu suhet arvestades sai kuuenda koha AS Moonsund Shipping juhataja Siim Rammo, seitsmes ja teenekate teine oli Reski juht Raivo Erm, kaheksas Finnforesti tegevdirektor Tõnu Ehrpais, üheksas ja teenekate kolmas AS Semetron juhatuse esimees Alvar Kaur, kümnes Tamm & Pojad OÜ juhatuse liige Andrus Tamm ja 11 ning teenekate neljas OÜ Hepa juhataja Helmet Palm.

Kaheksast alast seitsme parema tulemuse summeerimisel juhib Juhtide Jõukatsumist 383 punktiga Mart Tilk, teine ning teenekate liider on 376 punktiga osaühingu Aida juht Arved Mägi, kolmandal kohal 373 punktiga Jaanus Shadeiko, neljandal kohal 365 punktiha Balteco müügijuht Erik Jürjens, viies ja teenekate teine 360 punktiga aktsiaseltsi Mets ja Puu kommertsdirektor Enn Sapp, kuues 357 punktiga Rava Metsakonna ülem Peeter Puhke, seitsmes 348 punktiga OÜ Vesi & Õhk juhatuse esimees Aivar Saarepuu, kaheksas 345 punktiga Andrus Tamm, üheksas 340 punktiga AS KEK Ehitus nõukogu liige Maidu Luts ja esikümne lõpetab 337 aktsiaseltsi Mets ja Puu ostujuht Andrus Vau.

Teenekate juhtide 3.-4. kohta jagavad absoluutses pingereas 12. positsioonil olevad õigusbüroo juht Kalle Grünthal ja Renek OÜjuhatuse esimees Enn Kukke, kellel on kogutud 330 punkti.

Rapla- ja Järva Juhtide Jõukatsumise eelviimane ala, jalgrattasõit peetakse kolmapäeval 13. aprillil, kui starditakse Oisust ja finišeeritakse Veskisillal. Distantsi pikkus on 11 kilomeetrit, millest pool asfaldil ja pool kruusakattega teel ning start antakse eraldistardist.

Tänavu on peetud kaheksa ala ning ükski võistleja pole suutnud võitu korrata, kaks ala enne sarja lõppu on teoreetiliselt võimalus üldvõitjaks tulla veel 40võistlejal.