Kuma uudiste ajaveeb

30.3.05

Tänane Paide linnaleht jätab homse linnapeavahetuse mainimata

Täna ilmunud Paide linnalehes puudub teave selle kohta, et Paide saab homme uue linnapea. Linnaleht jätab mainimata, et Paide praegune linnapea teatas möödunud nädalal ametlikult soovist tagasi astuda ja homme valib volikogu uue linnapea ja kinnitab ametisse uue linnavalitsuse.

Linnavolikogu ja linnavalituse infoleht avaldab täna volikogu homse istungi päevakorra eelnõu, milles puuduvad punktid linnapea ja linnavalitsuse liikmete ametist vabastamise, lahkuvale linnapeale preemia maksmise, uue linnapea valimise ja uue linnavalituse ning abilinnapea ametissenimetamise kohta.

Lehe toimetaja, praegu puhkusel viibiv linnavalitsuse teabenõunik Eha Moosel ütles raadiole, et lehe kokkupaneku ajal polnud need punktid teada ja nii jäid nad lehest välja. Sel esmaspäeval volinikele saadetud päevakorras olid punktid koos eelnõude ja seletuskirjadega.

Paide praegune linnapea Indrek Kivimäe ütles, et lehte teeb üks inimene ja viimase aja kiireid arenguid arvestades on linnapeavahetuse mainimata jätmine mõistetav.