Kuma uudiste ajaveeb

10.3.05

Ühisgümnaasiumi endise majandusjuhataja korterisse murti sisse

Samaaegselt Paide ühisgümnaasiumis toimunud rahavarguse avalikustamisega murti sisse kooli endise majandusjuhataja korterisse.

Pressiesindaja Jan Aasma sõnul sai Paide politsei sel teisipäeval avalduse nii linnavalituselt, uurimaks rahavargust, kui ka Enno Virksi korterisse sissemurdmise kohta.

Virks rääkis Kuma raadiole, et tema korteris oli sees käidud teisipäeva päeval. Lõhutud oli ukseluku südamik, toas oli läbi otsitud dokumentide panipaik.

Virksi sõnul oli sissetungija olnud diskreetne – pärast lõhkumist ei saanud peale vaadates arugi, et uks on lõhutud, ka korterisse sisenedes kulus tal aega, et aru saada, et keegi on käinud midagi otsimas.

Kadunud olid videomakk, raadio ja spordijalatsid, alles oli jäetud teine videomakk, stereokeskus ja arvuti. Alles olid kõik dokumendid, ka pass ja relvaluba.

Praeguseks kooli majandusjuhist linna tervisekeskuse juhatajaks saanud Enno Virks rääkis täna raadiole, et tal ei ole kodus ühisgümnaasiumi juhtumiga seonduvat materjali. Samuti ütles Viks, et pole raamatupidaja poolt arvatavalt toime pandud vargusega kuidagi seotud.