Kuma uudiste ajaveeb

3.2.05

Rapla-Järva Juhtide Jõukatsumise liidriteks tõusid järvakad

Kolmapäeva õhtul Essu mõisas peetud Rapla ja Järva Juhtide Jõukatsumise neljanda ala, minigolfi, võitis osaühingu Resk tegevdirektor ja teenekate arvestuses võistlev Raivo Erm.

Teise koha sai aktsiaseltsi Prelvex tegevjuht Tarmo Thomson, kolmas ja noorjuhtide parim golfimängija oli aktsiaseltsi Mets ja Puu ostujuht Andrus Vau. Neljas ja noorte teine Lada Eesti turundusjuht Indrek Jakobson, viies ja teenekate kolmas osaühingu Renek juht Enn Kukke, minigolfi kuues ja noorte kolmas oli Maidu Luts Kek ehitusest.

Pärast nelja ala tõusis Rapla- ja Järva Juhtide Jõukatsumise absoluutseks liidriks osaühingu Tafrix juhatuse liige Taavi Jaaniste 229punktiga, teisel kohal on ettevõtja Mart Tilk 223punktiga ja kolmandal kohal Balteco müügijuht Erik Jürjens 208punktiga. 4.-5. kohta jagavad Rava metskonna ülem Peeter Puhke ja Tarmo Thomson. 6. ja teenekate teine on SB Keskkütteseadmed ärijuht Aavo Isak, 7. ja teenekate 3. Enn Kukke, 8. ja teenekate neljas Raivo Erm, 9. kohal on Andrus Vau ja esikümne lõpetab Kati Teksa- ja Spordipoe juht Priit Toomjõe.

Rapla ja Järva Juhtide Jõukatsumise viies ala, murdmaasuusatamine, peetakse kahe nädala pärast, 16. veebruaril Tamsalus.