Kuma uudiste ajaveeb

21.2.05

Olympus Järva Korvpallimeistrivõistlusi juhivad Viking Window ja Kareda/Koeru meeskonnad

Olympus Järva Korvpallimeistrivõistlustel on kõigil meeskondadel peetud kümme mängudevooru.

Esiliigas juhib turniiri täiseduga Viking Window. Teisel kohal on Ambla Spordiklubi, kelle kontos on kaheksa võidu kõrval ka kaks kaotust, millest viimane saadi reedel koduväljakul Kaitseliit/Väätsa meeskonnalt.

Kolmandal kohal on viie võidu ja nelja kaotusega Kaitseliit/Väätsa, kuid vaatamata neljale kaotusele on ka nende mäng hoo sisse saanud, mida näitab võit Ambla üle ja napp allajäämine Vikingile.

Neljandal kohal on viis võitu ja viis kaotust saanud Põltsamaa Epiim, kelle viimaste mängude taset on oluliselt tõstnud meistriliigamängija Mario Poluski platsile toomine.

5.-6. kohta jagavad Korvpalliklubi 7 ja Puidukaubandus, kes oma kolmest võidust kaks on saanud Esto/Krive üle ja omavahelistes kohtumistes on kumbki võitnud ühe mängu. Esiliiga seitsmendal kohal on Esto/Krive Ehitus, kelle võiduarve on seni avamata.

Teises liigas juhib Olympus Järva Korvpallimeistrivõistlusi täiseduga Koeru/Kareda meeskond, teisel kohal on kaheksa võiduga Paide Kutsekeskkool, 3. kohal on viie võiduga Kuma, neljandal kohal Imavere, kel kirjas neli võitu. Viiendal kohal Päästeteenistus kolme võiduga ja kuuendal kohal Koigi Spordiklubi, kes pole veel võitu kirja saanud.

Kui esiliigas jääb põhiturniiri lõpuni veel kaks mängudevooru, siis teises liigas kohtuvad kõik võistkonnad omavahel kolmel korral ja üks viiene mängudevoor on veel kõikidel meeskondadel ees ootamas.

Pärast põhiturniiri lõppu jätkavad seitse esiliigameeskonda ja teise liiga kolm paremat kohamängudega karikasüsteemis. Kohamängude kümnendale kohale peavad pingelise mängu Kuma ja Imavere meeskonnad.