Kuma uudiste ajaveeb

13.1.05

Rapla- ja Järva juhtide jõukatsumise liidriks tõusis Erik Jürjens

Kolmapäeva õhtul peeti Paides Rapla ja Järva Juhtide Jõukatsumiste teine ala, maleturniir. Kokku osales turniiril 47 meest.

Esikohakarika ja noorte arvestuse võitis Rapla võistleja aktsiaseltsi Balteco müügijuht Erik Jürjens, noorte teine ja järvakate parim oli osaühingu Metstaguse Agro juht Teet Kallakmaa ning noorte arvestuse kolmanda koha sai Kati Teksa- ja Spordipoe juht Priit Toomjõe.

Teenekatest oli parim maletaja Eesti Energia Jaotusvõrgu Rapla-Järva piirkonna juht Tarmo Lukk, teise koha sai Kohila vallavolikogu esimees Riho Pihlapuu ning kolmanda koha omanimelise õigusbüroo juht Kalle Grünthal. Liidrisärgi sai kahe ala kokkuvõttes enda selga Erik Jürjens, teenekate liider on Aida Hulgilao juht Arved Mägi.

Kahe ala, ujumise ja male, kokkuvõttes tõusis absoluutarvestuses võistluse liidriks Erik Jürjens 154 punktiga, teine ja teenekate liider on 131 punktiga Arved Mägi ja kolmas Tafrixi juht Taavi Jaaniste 123 punktiga. 4.-6. koht on jagamisel, võrdselt 106 punkti on kogunud Finnforest Eesti tegevdirektor Tõnu Ehrpais, Rava Metskonna ülem Peeter Puhke ja Kalle Grünthal, kes on teenekate teine. Seitsmendal kohal on 101punktiga Priit Toomjõe, kaheksa 98punktiga ettevõtja Mart Tilk, üheksas ja teenekate kolmas 97punktiga Riho Pihlapuu ning esikümne lõpetab 96 punkti kogunud Mäo Keskuse projektijuht Enno Vaab.