Kuma uudiste ajaveeb

12.1.05

Ilmus infotrükis "Järvamaa turismiteenused 2005"

Paides esitleti kolmapäeval infotrükist "Järvamaa turismiteenused 2005".

Infovihik on seitsmes Paide turismiinfokeskuse ja Järvamaa Omavalitsuste Liidu koostöös välja antud trükis, mille kaks peamist eesmärki on reklaamida maakonna turismiettevõtjaid ja aidata turistil huviväärsuseid leida.

Turismiinfokeskuse konsultant Piret Sihver rääkis Kuma raadiole, et uudseks on sel aastal trükise keelevalik ja maht. Omaette trükises on eesti ja soome keel ning inglise ja esimest korda ka saksa keel. Trükisesse on sel korral lisatud uusi rubriike, näiteks seminariruumid, elamussaunad ja kirikud. Kujunduses on kasutatud Welcome to Estonia brändi.

Turismitrükis koosneb maakonna kaardiga kaantest ja lahtistes infolehtedest.

"Paljud kliendid ei soovi tihti tervet trükist kaasa võtta. Trükise lahendus annab võimaluse inimesel kaasa võtta vaid endale huvipakkuv ning turismiinfopunktil vajadusel lisalehti juurde panna, " rääkis Sihver.

Trükise kujundas Saarakiri, tõlked tegid Erkki Rantanen soome keele, Jaan Kuusik saksa keele ning Krista Nurm inglise keele osas. Kokku trükiti 2000 eksemplari.

Järvamaa turismiteenuseid tutvustav trükis on saadaval Jäneda, Paide, Koeru ja Türi turismiinfopunktis. Samuti väljaspool maakonna piire ümberkaudsete maakondade turismiinfokeskustes ja messidel.