Kuma uudiste ajaveeb

22.11.04

Maavanem kiidab Koigi valla tegevust inimeste elu parandamiseks

Maavanem Üllar Vahtramäe avaldas pärast Koigi valla visiiti kiitust vallajuhtidele ja elanikele püüdluste eest eluolu parandamisel.

Visiidist kokkuvõtteid tehes ütles maavanem, et Koigis on viimastel aastatel tehtud palju inimeste elu-olu parandamiseks. Samuti kiitis ta vallajuhtide plaane ambulatooriumihoone ümberkorraldamiseks. Koigi Põhikooli renoveerimisele on vald pööranud suurt tähelepanu. Vaatamata sellele on probleeme palju - kooli remont on pooleli, renoveerimist vajab poiste tööõpetuse maja. Seepärast kaalutakse ühe võimalusena ka Riigi Kinnisvara aktsiaseltsi võimaluste kasutamist.

Vahtramäe ütles, et paljudele valla ees seisvatele probleemidele ei ole kiireid lahendusi, d maavanemana püüab ta nende lahendamisele kindlasti kaasa aidata.

Maavanem kohtus valla juhtidega, käis Koigi Põhikoolis, lasteaias, perearstikeskuses ja võimlas. Tutvus ka aktsiaseltsiga Elen ning külastas Päinurme Internaatkooli ja Päinurme raamatukogu.

Maavanem jätkab omavalitsuste külastamist detsembris. Seni on ta ametlikul töövisiidil käinud Kabala ja Lehtse vallas ning Türi linnas.