Kuma uudiste ajaveeb

12.10.04

Parlamendisaadik Andres Taimla kutsub maavanemat erakondadega kohtuma

Riigikogu liige ja Reformierakonna Järvamaa organisatsiooni juht Andres Taimla saatis maavanem Üllar Vahtramäele avaliku kirja, milles tunnustab maavanema tegevust ning teeb ettepaneku erakondadega ühisarutelude korraldamiseks.

Taimla sõnul on igati tervitatav, et maavanem alustas Järvamaa arengu nimel kohtumisi omavalitsustes, et läbi isiklike kohtumiste kooskõlastada ühiseid tegemisi, täpsustada piirkondlikke probleeme ja selgitada omavalitsuste huvid vabatahtlikuks liitumiseks.

Reformierakonna maakonnaorganisatsiooni esimehena teeb Taimla Vahtramäele ettepaneku leida aega kohtumaks ka kõigi Järvamaal tegutsevate erakondadega, et läbi ühisarutelude otsida lahendusi maakonna kiiremaks arenguks läbi koostöö ja üksmeele. Maavanema initsiatiivil võiks pärast kohtumisi leida aset ka erakondade ümarlaud, kus saaks täpsustada ja kooskõlastada erakondade seisukohti Järvamaale tähtsates küsimustes, arvab Taimla.

Maavanemaga kohtumisel kuuluksid Reformierakonna delegatsiooni erakonna juhatuse liikmed ja kaheteistkümne piirkonnaorganisatsiooni juhid. Soov on arutleda Järvamaa tuleviku, tööhõive suurendamise, koolivõrgu kujundamise, ühisprojektide arendamise ja investeeringute kava üle.