Kuma uudiste ajaveeb

12.8.04

Škoda Ralli toetajad võistlevad Paides vigur- ja Veskisillal kardisõidus

Septembris toimuva Škoda Ralli Paide toetajad ja korraldajad kogunevad neljapäeval, et teha proovisõit auhinnaautoga, selgitada kiireimad kardirajal ning jagada omavahel sponsorkatsed.

Škoda Ralli sponsorite võistlus algab kell neli Paides õppesõiduplatsil, kus sõidetakse ralli auhinnaautoga Škoda Fabia sama vigursõidurada, mille ralli lõpus läbivad nii piloodid kui kaardilugejad. Paidest edasi minnakse Veskisillale kardirajale.

Tänavuse Paide ralli peasponsor on Škoda maaletooja aktsiaselts ARX Eesti ja seepärast kannab tänavune ralli ka Škoda nime. Eriauhinnana välja pandud Škoda Fabia on värvitud sarnaseks Ralli maailmameistrivõistlustel osalevale Škoda tehaseautole.

Paide ralli omapära seisneb selles, et eriauhind Škoda Fabia ei lähe mitte ralli absoluutsele võitjale, vaid selle auto võitja selgub pärast ralli finišit, kui kõikide masinaklasside võitjad sõidavad Paide keskväljakul sama auhinnaautoga vigursõitu. Sõidu võitjale antakse uhiuue Fabia võtmed kohapeal kätte. Värvi peaks võistlusele lisama ka asjaolu, et auto saamise nimel ei võistle mitte ainult piloodid vaid ka kaardilugejad.

Škoda Ralli Paide peetakse Paide linna ja lähiümbruse teedel 10.-11. septembril.