Kuma uudiste ajaveeb

7.5.04

Paide Skoda ralli 2004 eriauhind - sõiduauto Skoda Fabia

Algaval Tallinna Autorallil esitleb aktsiaselts ARX tänavuse Paide ralli eriauhinda - sõiduautot Skoda Fabia. Kuna Paide ralli peasponsor on Skoda maaletooja aktsiaselts ARX kannab tänavune ralli ka Skoda nime.

Eriauhinnana välja pandud Skoda Fabia on värvitud sarnaseks Ralli maailmameistrivõistlustel osalevale Skoda tehaseautole.

Paide ralli omapära seisneb selles, et eriauhind Skoda Fabia ei lähe mitte ralli absoluutsele võitjale, vaid selle auto võitja selgub pärast ralli fini�it, kui kõikide masinaklasside võitjad sõidavad Paide keskväljakul sama auhinnaautoga vigursõitu. Sõidu võitjale antakse uhiuue Fabia võtmed kohapeal kätte.

Värvi peaks võistlusele lisama ka asjaolu, et auto saamise nimel ei võistle mitte ainult piloodid vaid ka kaardilugejad.

10.-11. septembril toimuvat Skoda rallit aitavad lisaks peasponsor aktsiaselts ARX-ile korraldada Paide linn, Epiim, Viking Window, Dunlop, Olympus, Marine Invest, Eurovara, Elektrolux, Valvoline, Roosna - Alliku Pakiauto, Järva Teed, Turgel Grupp ja Assotrans.