Kuma uudiste ajaveeb

21.4.04

Kevadkontsert toob lavalaudadele Maritta Kleinodi moeshow

Paide gümnaasiumi kevadkontsert toob täna õhtul kultuurikeskuse lavalaudadele 12. klassi õpilase Maritta Kleinodi moeshow, modellid kannavad rõivaid kollektsioonist "Feminum". Korraldaja Anne Toomistu rääkis raadiole, et Kleinodi rõivamudelid on tervikliku joonega ning noor kunstnik kasutab moeloomingu eksponeerimiseks nais- ja meesmodelle.

Kevadkontserdil esinevad ka Paide gümnaasiumi ringid ja kollektiivid. Laulavad mudilaskoor, poistekoor, poisteansambel, tütarlasteansambel ja neidudekoor.

Esinevad ka kaks rahvatantsurühma ja kolm võimlemisrühma, vaadata saab ka õpetajate võimlemiskava. Samuti astuvad üles Revalia tantsuklubi noored, kellest suur osa on Paide Gümnaasiumi õpilased.

Seitsmenda ja kaheksanda klassi sõnameistrid esinevad kavaga "Must ja valge", Anne Toomistu sõnul annavad sõnad must ja valge edasi luuletuste meeleolu.

Veel on õhtu kavas esimese klassi mininäidend. Kevadkontsert algab teise klaasi laste luulepõimikuga. Kultuurikeskuse fuajees saab vaadata ka õpilastööde näitust.

Paide Gümnaasiumi kevadkontsert algab kell kuus, õhtu piletitulu kulub kultuurikeskuse üüri tasumiseks.