Kuma uudiste ajaveeb

15.4.04

Keskerakonna fraktsioon soovitas Peeter Saldrel kaaluda tagasiastumist

Keskerakonna fraktsioon soovitas eilsel koosolekul linnavolikogu esimehel Peeter Saldrel kaaluda linnapea Tõnis Kõivu eeskujul tagasiastumist. Saldre jätkamise hääletusel toetas viiest fraktsiooni kohal olnud liikmest kolm Saldre tagasiastumist.

Fraktsiooni aseesimehe Kersti Sarapuu sõnul peaks ka Keskerakond kaaluma linna juhtimisel tehtud vigade eest kaasvastutuse võtmist.

Eile arutas Saldre ametisjätkamist ka Keskerakonna Paide osakond, mis otsustas, et Saldre ei pea ametist lahkuma. Saldre ise ütles erakonnakaaslastega küsimust arutades, et ta pole volikogu töö juhtimisel vigu teinud, ega tunne, et peaks lahkuma.

Keskerakonna Paide osakonna juht Mart Mäemets ütles Kuma uudistele, et erakond toetab ka keskerakondlase Peeter Saldre jätkamist volikogu esimehe kohal.

Mäemetsa sõnul on viimastel nädalatel Saldre jätkamine kunstlikult surve alla seatud, kuid osakond toetab Saldre jätkamist.

Keskerakonna Järvamaa Piirkonna liige Jaanus Marrandi on Kuma uudistele öelnud, et linna rahaga ümberkäimisel on olnud probleeme ja Paides Reformierakonnaga praeguses olukorras koostööd jätkates tuleks tehtud vigadest õppida ja neid tulevikus vältida.