Kuma uudiste ajaveeb

22.4.04

Järva Juhtide Jõukatsumised võitis Arved Mägi Aida Hulgilaost

Eileõhtune Järva Juhtide Jõukatsumiste rattasõit Paidest Veskisillale selgitas võistluse üldvõitja. Enne laupäeval peetavat viimast ala - kardisõitu on enesele absoluutvõidu kindlustanud Arved Mägi Aida Hulgilaost.

Rattasõidu kolm paremat aega tegid Rapla juhid. Kiireimad olid Peeter Tarvis Livis Spordist, Mart Tilk Orgita Dolomiidist ja Andrus Tamm firmast Tamm ja Pojad.

Järvakatest oli kiireim Arved Mägi, teise koha ja noorjuhtide võidu võttis Andrus Vau firmast Mets ja Puu, kolmas oli Teet Kallakmaa Metstaguse Agrost.

Neljas ja teenekate teine oli Enn Sapp aktsiaseltsist Mets ja Puu, viies Aivar Saarepuu osaühingust Vesi ja Õhk. Kuues oli Hannes Loopere Degeli Kinnisvarast, seitsmes ja teenekate kolmas Aimur Raudsepp Univerist, kaheksas Tarmo Aava Riigimetsa Majandamise Keskusest, üheksas Tõnu Traks Matkaplussist ja kümnes Paide Tervisekeskuse juht Indrek Kivimäe.

Enne laupäeval peetavat viimast ala - kardisõitu on absoluutvõidu kindlustanud Arved Mägi, kellel on 583 punkti. Hetkel on üldarvestuse teine ja noore liider 500 punktiga Aivar Saarepuu, kolmas ja teenekate teine 471 punktiga Enn Sapp, neljas 468 silmaga Tarmo Aava, viies 460 punktiga Andrus Vau, kuues Hannes Loopere, kellel on 456 punkti. Seitsmes ja teenekate kolmas on 436 punktiga Aimur Raudsepp, kaheksas 387 punktiga Jaanus �adeiko Õlitähest, üheksas 378 punktiga Maidu Luts Keki Ehitusest, esikümne lõpetab Meelis Jürgenson Melka Autost, mehel on 361 punkti.

Jõukatsumised lõpevad laupäeval kardivõistlusega Veski- Sillal, kavas on kvalifikatsioonid, eelsõidud ja lõpptulemus selgub finaalis. Rapla juhtide kardisõit on sel pühapäeval.