Kuma uudiste ajaveeb

26.4.04

Järva Juhtide Jõukatsumise üldvõitja on Arved Mägi

Laupäeval Veskisilla kardirajal peetud Järva Juhtide Jõukatsumiste viimase ala, kardisõidu võitis AS Moonsund Schiping juhataja Siim Rammo.

Kardivõistluse 45-st osalejast pääses kvalifikatsiooni, eelsõitude ja eelfinaalide põhjal finaalisõitu 11 võistlejat.

Päeva parima ringiaja sõitnud OÜ Kati PT juhataja Priit Toomjõe startis finaalis esimeselt positsioonilt, kuid tegi avaringil pirueti ning asus konkurente viimaselt kohalt jälitama. Finaalsõitu pikalt juhtinud osaühingu Elvem Elekter juhataja Einar Tumanski kardil purunes esiratas ning see jättis ta võistlejaterivi lõppu.

Võidukihutamise võitis Siim Rammo, teise koha võttis Andrus Vau aktsiaseltsist Mets ja Puu, kolmas oli Meelis Jürgenson Melka Autost, 4. Lada Eesti turundusjuht Indrek Jakobson, 5. Õlitähe juht Jaanus �hadeiko, 6. Paide Tervisekeskuse juht Indrek Kivimäe, seitsmenda koha sai Priit Toomjõe, 8. oli TNB Kütuse juht Aivar Laiv, 9. OÜ Õhk ja Vesi juhatuse esimees Aivar Saarepuu ja 10. AS Paide MEK juhatuse esimees Olev Saksniit.

Üldkokkuvõttes sai Järva Juhtide Jõukatsumise võidu teist aastat järjest Aida Hulgilao juht Arved Mägi 583 punktiga. Üldarvestuse teise koha ja noorjuhtide võidu sai Andrus Vau 513 punktiga, kolmas on 504 punkti kogunud Aivar Saarepuu, neljas ja teenekate teine aktsiaseltsi Mets ja Puu kommertsdirektor Enn Sapp 471 punktiga. Viienda koha sai 468 punkti kogunud Tarmo Aava Riigi Metsamajandamise Keskusest, kuuenda koha sai 456 punkti kogunud Hannes Loopere Degeli Kinnisvarast, seitsmes ja teenekate kolmas on 436 punktiga Aimur Raudsepp Univerist, kaheksas 420 Meelis Jürgenson, üheksas 417 punkti kogunud Jaanus Shadeiko ja esikümne lõpetab 386 punkti saanud Siim Rammo.