Kuma uudiste ajaveeb

15.3.04

Viking Window ja Ambla Spordiklubi pidasid Tele 2 Järva Korvpallimeistrivõistlustel tugeva lahingu

Tele 2 Järva Korvpallimeistrivõistlustel peeti reede õhtul kolm kohtumist, väga tasavägise lahingu pidasid esikolmikumeeskonnad Viking Window ja Ambla Spordiklubi.

Ambla alustas õnnestunud vaheltlõigetega ja tulemuslikult lõppenud kiirrünnakutega, samas kui Vikingi korvpallurid viskasid enamus palle korvi alt mööda. Tänu sellele võitis Ambla esimese veerandaja 12 punktiga ja poolaja 9 punktiga.

Teisel poolajal realiseeris Viking Window oma parema mängudistsipliini ja pikema võistlejate pingi ning mäng pöördus Vikingi kasuks. Viimasele veerandajale mindi ühepunktilises Vikingite eduseisus ja lõpuvile kõlades põlesid tablool võidunumbrid Viking Windowle 94:77.

Võistluse peakohtuniku Ervin Runneli sõnul tuleb homme algavate play offide mängukavas ka muudatusi juhul kui Ambla jõuab esimese nelja hulka. Sel juhul tuleb üks kohtumine pidada ka Arvate spordisaalis.

Teistes reede õhtul peetus kohtumistest alistas Epiim - Kaitseliit/Väätsa 103:68 ja Kuma oli üle Korvpalliklubi 7 85:77. Kumakese ja Aravete kohtumine jäi ära, kuna Aravete andis Kumakesele loobumisvõidu.

Tele 2 Järva Korvpallimeistrivõistluste ajakava ja tulemused on vaadata ka Kuma internetilehel www.kuma.ee