Kuma uudiste ajaveeb

17.3.04

Tele 2 Järva Korvpallimeistrivõistlused pakkusid eile õhtul tõsist mängupinevust, tasavägise kohtumise pidasid Epiim ja Puidukaubandus

Tele 2 Järva Korvpallimeistrivõistlustel algasid teisipäeva õhtul kohamängud, selgitamaks maakonna meistrit ning esimest kaheksat meeskonda.

Kohamängude avakohtumised peeti Paide Kutsekooli spordisaalis, kus esimeses mängus alistas liidermeeskond Viking Window suurelt Kuma meeskonna 113:56.

Teises kohtumises, kus vastamisi olid Epiim ja Puidukaubandus, jätkus võistluspõnevust kuni lõpuvile kõlamiseni.

Turniiri peakohtuniku Ervin Runneli sõnul olid mõlemad võistkonnad väljakul täiskoosseisus ja Epiimal oli kohal ka meistriliigas mängiv Mario Polusk. Puidukaubandus viskas palju tabavaid kolmepunktiviskeid ja mängis õnnestunult kaitses ja kuni lõpuni mängiti punkt punktilises vahes. Mängu viimastel minutitel oli sportlikku õnne rohkem Epiimal ja lõpuvile kõlades näitas numbritabloo 105:98 Epiima paremust.

Kolmapäeva õhtul peetakse Tele 2 Järva Korvpallimeistrivõistlustel kaks kohtumist Väätsal, kus kell seitse algab Ambla ja Korvpalliklubi 7 kohtumine ning kell pool üheksa panevad palli mängu Kaitseliit/Väätsa ja Esto/Krive Ehitus.

Lähemat teavet Tele 2 Järva Korvpallimeistrivõistlustest saab Kuma internetilehelt www.kuma.ee