Kuma uudiste ajaveeb

8.3.04

Koigi ja Kumake pidasid Tele 2 Järva Korvpallimeistrivõistlustel tugeva lahingu

Tele 2 Järva Korvpallimeistrivõistlustel peeti reede õhtul kuus kohtumist.

Koigi spordisaalis pidasid väga tasavägise mängu kolmandas alagrupis võistlevad Koigi ja Kumake. Kogu mängu kümnekonna punktiga taga olnud Kumake suutis enne lõppu ennast koguda ning kohtumise viimase minuti alguses näitas numbritabloo viiki. Viimastel sekunditel viskasid Koigi korvpallurid kodupubliku toel ühe kahepunkti- ning vabaviske ja võitsid seega kohtumise kolme punktiga.

Samas saalis kohtusid ka esimeses alagrupis mängivad meistrivõistluste liidermeeskonnad Viking Window ja Epiim. Kui turniiri esimeses kohtumises jäi peale Epiima tahtmine siis seekord said võidurõõmu nautida Viking Window korvpallurid, kes alistasid Epiima 102:68.

Väätsal peetud kohtumistes võitis Kareda meeskond Korvpalliklubi 7 tulemusega 98:92 ning Puidukaubandus oli üle Kumast 114:67. Aravete spordisaalis võitis Koeru võistkond võõrustajaid 97:57 ja esimese alagrupi meeskondade kohtumises oli Ambla üle Esto/Krive Ehitusest 95:59.

Esmaspäeva õhtul peetakse tele 2 Järva Korvpallimeistrivõistlustel üks kohtumine Paide Kutsekooli saalis, kus kell seitse panevad palli mängu kutsekool ja Kuma.