Kuma uudiste ajaveeb

29.3.04

Järvamaa tänavune parim korvpallmeeskond on Viking Window

Tele 2 Järva Korvpallimeistrivõistlused võitis Viking Window.

Reedel peetud viimases finaalkohtumises pidasid Viking Window ja Epiim väga tasavägise mängu. Kohtumise lõpusekunditel oli Viking kahepunktilises kaotusseisus, kuid enne lõpuvile kõlamist suudeti mäng viigistada ning kohtumisel tuli lisaaeg.

Võistluse peasekretär Thea Pent ütles Kuma uudistele, et neljanda veerandaja alguses juhtis Epiim 83:66, kuid siis võttis Viking Window ennast kokku ning mängu normaalaeg lõppes 83:83.

Lisaajal võttis võidu 99:86 ja sellega koos ka meistritiitli Viking Window meeskond. Epiim saavutas meistrivõistluste teise koha.

Reedel peetud 3.-4. koha teise kohtumise võitis Kaitseliit/Väätsa alistades Ambla 79:77. Turniiri kokkuvõttes sai kolmanda koha Ambla Spordiklubi ning neljanda koha Kaitseliit/Väätsa.

Viienda koha sai Korvpalliklubi 7 ja kuues on Puidukaubandus. Seitsmendana lõpetas korvpalliturniiri Esto/Krive Ehitus, kaheksas Kuma, üheksas Kareda, kümnes Paide Kutsekeskkool, 11. Koeru Spordiklubi, 12. koha sai Koigi Spordiklubi, 13. koha Kumake ja 14. koha Aravete meeskond.

Tele 2 Järva Korvpallimeistrivõistluste lõpetamine ja välkturniir toimub sel laupäeval, 3. aprillil.