Kuma uudiste ajaveeb

4.3.04

Järva Juhtide Jõukatsumiste bowlinguturniiri võitis Andrus Vau

Järva Juhtide Jõukatsumiste tänavune hooaeg on olnud väga tasavägine, seitsmel toimunud osavõistlusel on olnud erinevad võitjad. Tallinnas Rocca al Mare Bowlingukeskuses kolmapäeva õhtul peetud Järva Juhtide Jõukatsumise seitsmenda ala võitis aktsiaseltsi Mets ja Puu ostujuht Andrus Vau.

Bowlingu avavooru järel asus juhtima talumees Arvi Ott, kes viskas 191 punkti ja see jäi ka vooru parimaks tulemuseks. Teises voorus viskas suurima punktisumma 190 punkti aktsiaseltsi Järva Teed juht Ahto Trug, kuid kahe vooru järel asus liidrikohale Univeri juht Aimur Raudsepp. Kolmandas voorus tõusis võistluse võitjaks Andrus Vau, kes näitas kõigis kolmes voorus ühtlast taset ja viskas kokku 485 silma.

Üldarvestuse teise koha ja teenekate võidu võttis 478 punkti visanud Ahto Trug, kolmas oli 474 punktiga Priit Toomjõe, neljas 464 silma saanud Hannes Loopere Degeli Kinnisvarast, viienda ja teenekate teise koha sai 463 punktiga Aimur Raudsepp, kuuenda koha 460 silma visanud Gamer Kaubanduse juht Kalmer Lain, seitsmes ja teenekate kolmas oli 450 punktiga Arvi Ott, kaheksas 443 punktiga aktsiaseltsi Mets ja Puu juht Enn Sapp, üheksas 424 punkti visanud Mäo Klaasi juhataja Aarne Krass ja kümnenda koha sai 420 punktiga Finnforest Eesti tegevdirektor Tõnu Ehrpais.

Võistluse korraldaja Ervin Runneli sõnul on bowling olnud Järva Juhtide Jõukatsumistel ala, mis igal aastal on andnud erineva võitja. Esimesel aastal võitis Kalmer Lain, teisel aastal Epiima juht Jaanus Murakas, kolmas võitja oli Tauno Timmermaa Itiplastist, mullu võttis bowlinguvõidu TNB Kütuse juht Aivar Laiv ja sel aastal Andrus Vau.

Pärast seitset ala juhib Järva Juhtide Jõukatsumisi 488 punktiga Arved Mägi, teisel kohal ja noorjuhtide liider on 420 punktiga osaühingu Õhk ja Vesi juhataja Aivar Saarepuu, 3.-4. kohta jagavad 417 punktiga Hannes Loopere ja teenekate teine Enn Sapp, viiendaks tõusis alavõidu võtnud Andrus Vau 387 punktiga, kuues on 380 punkti kogunud Tarmo Aava Riigi Metsamajandamise Keskusest, seitsmes 372 punkti saanud Maidu Luts KEK Ehitusest, kaheksas ja teenekate kolmas on 369 punkti saanud Aimur Rraudsepp, üheksas Tafrixi juht Taavi Jaaniste 357 punktiga ning esikümne lõpetab 335 punkti kogunud Õlitähe juht Jaanus �adeiko.

Järva Juhtide Jõukatsumise järgmine ala, vibulaskmine, peetakse kahe nädala pärast Järvakandi vibumajas.