Kuma uudiste ajaveeb

9.2.04

Tele 2 Järvamaa korvpallimeistrivõistlusi juhivad Ambla Spordiklubi ja Kaitseliit/Väätsa

Tele 2 Järvamaa Korvpallimeistrivõistlustel sai turniiri üks liidermeeskond Viking Window reede õhtul Paide Ühisgümnaasiumis oma esimese kaotuse jäädes alla Epiimale 103:79.

Ühisgümnaasiumis peetud teises kohtumises alistas Korvpalliklubi 7 väga tasavägises mängus Koeru 81:79.

Väätsal peetud kohtumistes oli Kumake üle Puidukaubandusest 80:62 ja Kaitseliit/Väätsa võitis koduväljakul Kareda 79:54. Aravetel võitis Esto/Krive Ehitus võõrustajaid 68:51 ja Ambla alistas Kuma 117:53.

Nüüd, kus kõigil meeskondadel on peetud kaheksa kohtumist, juhivad meistrivõistlusi täiseduga Ambla Spordiklubi ja Kaitseliit/Väätsa. Ühe kaotusega ja seitsme võiduga on Viking Window ja Epiim. Viis võitu on kirja saanud Korvpalliklubi 7, nelja võiduga on Puidukaubandus ja Esto/Krive Ehitus, kolm võitu kaheksast on kirjas Karedal ja Paide Kutsekeskkoolil, kahe võiduga on Koeru, Kuma ja Kumake ning ühe võidu on saanud Aravete meeskond. Seni on ainsana võiduarve avamata Koigi meeskonnal.

Tele 2 Järvamaa Korvpallimeistrivõistluste järgmised neli kohtumist peetakse homme õhtul Paide kutsekooli ja Koigi spordisaalides. Paides kohtuvad Korvpalliklubi 7 ja Esto/Krive Ehitus ning teises mängus Kutsekool ja Epiim. Koigis panevad esimeses kohtumises palli mängu Kareda ja Kuma ning teises kohtumises võtab Koigi meeskond vastu Puidukaubanduse.