Kuma uudiste ajaveeb

2.2.04

Tele 2 Järvamaa Korvpallimeistrivõistlusi juhivad Viking Window, Ambla Spordiklubi ja Kaitseliit/Väätsa

Tele 2 Järvamaa Korvpallimeistrivõistlustel reede õhtul Aravetel peetud kohtumistes võitis Korvpalliklubi 7 - Puidukaubandust 76:69 ja Ambla oli üle väljakuperemeestest 111:70. Paide Ühisgümnaasiumis sai oma esimese võidu kirja Kuma alistades Kumakese 86:66 ja Viking Window võitis Esto/Krive Ehituse 95:58. Põltsamaal peetud mängudes alistas Kareda meeskond 73:53 Koigi esinduse ning Põltsamaa Epiim oli üle Koerust 105:68.

Pärast kolme mängudenädalat on Tele 2 Järvamaa Korvpallimeistrivõistlustel peetud kuus mänguvooru, täiseduga juhivad Viking Window, Ambla Spordiklubi ja Kaitseliit/Väätsa meeskond. Neljandal kohal on viie võiduga Epiim, 5-9 kohta jagavad kolme võiduga Korvpalliklubi 7, Kareda, Puidukaubandus, Kutsekeskkool ja Esto/Krive Ehituse meeskond. 10-13 kohta jagavad ühe võiduga Kuma, Kumake, Aravete ja Koeru ning võiduarve on seni avamata Koigi meeskonnal.

Turniiri korraldaja Ervin Runneli sõnul on üllatav olnud mullu esiliigas mänginud Koeru spordiklubi nõrk algus. Samuti on tagasihoidlikult alustanud eelmise aasta teise liiga võitnud Kuma meeskond. Samas nentis Runnel, et mõlemas meeskonnas on eelmise hooajaga võrreldes suured koosseisumuutused toimunud.

Tänastest mängudest peaks suuremat põnevust pakkuma Paide Kutsekeskkoolis peetav Esto/Krive Ehituse ja Puidukaubanduse kohtumine. Samuti tõotab üks põnevamaid kohtumisi tulla reedel, kui vastamisi on liidrigruppi kuuluvad Viking Window ja Epiim. Mullu oli just Epiim see, kellele Viking Window pidi pärast edukat algust play off ringis alla vanduma.

Täna õhtul peetakse Tele 2 Järva korvpallimeistrivõistlustel kaks kohtumist Paide Kutsekeskkoolis, kus kell seitse panevad palli mängu Esto/Krive Ehitus ja Puidukaubandus ning kell pool üheksa võtavad väljakuperemehed vastu Kuma meeskonna.