Kuma uudiste ajaveeb

26.2.04

Paide opositsioon viivitab Tõnis Kõivu umbusaldamisega

Paide linnavolikogu opositsioon viivitab linnapea Tõnis Kõivu umbusaldamisega, tänasel volikogu istungil ootab linnapead taas rida opositsiooni arupärimisi, kuna senistele pole ta korralikult vastanud.

Volikogu Isamaaliidu fraktsiooni juht Kaido Ivask ütles Kuma uudistele, et kuna linnapea pole praeguseks opositsiooni arupärimisele korrektset vastust andnud, siis esitatakse talle istungil veel mitmeid arupärimisi.

Ivask ütleb, et umbusaldus on jätkuvalt päevakorral, kui Kõiv ei anna ammendavaid selgitusi linna arengukava puudumise ja linnapea ametiauto kasutamise kohta viimase abikaasa poolt. Opositsioon uurib ka veehinna tõusu ja lasteabikeskuses toimunud rahavarguse kohta.

Ka on volikogu revisjonikomisjonil selguse saamiseks kavas vaadata üle kahtlusi tekitanud juhtumitega seotud dokumendid. Samuti uurib revisjonikomisjon Ivaski sõnul mitmeid teisi linna tehinguid.

Linnapea Tõnis Kõiv teatas nädal tagasi, et loodab vastata kõigile opositsiooni esitatud küsimustele põhjalikult selle nädala jooksul.