Kuma uudiste ajaveeb

5.2.04

Järva Juhtide Jõukatsumisel vahetus pärast neljandat ala üldliider

Kolmapäeva õhtul Paide Ühisgümnaasiumis peetud Järva Juhtide Jõukatsumise neljanda ala, ergomeetril sõudmise võitis nii üldarvestuses kui ka noorjuhtide klassis Tarmo Aava Riigimetsa Majandamise Keskusest. Aava läbis poolekilomeetrise distantsi ühe minuti ja 28,2 sekundiga. Absoluutarvestuse teise koha ja teenekate võidu võttis aktsiaseltsi Mets ja Puu kommertsdirektor Enn Sapp, kelle võistlusaeg oli 1.28,5.

Absoluudi kolmas ja teenekate teine oli Paide Loomakliiniku juht Raivo Raja, neljas ja noorjuhtide teine oli Melka Auto juhataja Meelis Jürgenson, viies ja noorjuhtide kolmas Taavi Jaaniste Tafrixist, kuues ja noorjuhtide neljas osaühingu Elvem Elekter juhataja Einar Tumanski ning seitsmes ja teenekate kolmas Arved Mägi Aida Hulgilaost.

Pärast neljandat ala tõusis absoluutarvestuse liidriks 261 punktiga Arved Mägi, temale kaotab kahe punktiga noorjuhtide liider Taavi Jaaniste, kolmas ja teenekate teine on Enn Sapp 245 punktiga, neljas ja noorjuhtide teine Maidu Luts 242 punktiga Kek Ehitusest ning viies ja noorjuhtide kolmas 222 punkti kogunud Hannes Loopere Degeli Kinnisvarast.

Eilse võistluse katkestanud senine liider Collina Grupi juht Andrus Karro langes kuuendaks. Karrol on nelja ala kokkuvõttes 207 punkti. Seitsmes on 204 punktiga Tarmo Aava, kaheksas 203 punktiga osaühingu Õhk ja Vesi juht Aivar Saarepuu, üheksas ja teenekate neljas 202 punkti kogunud Univeri juht Aimur Raudsepp ja esikpümne lõpetab 196 punktiga Einar Tumanski.

Järva Juhtide Jõukatsumise viies ala, suusasprint, toimub 18. veebruaril Paide Tehisjärve kaldal.