Kuma uudiste ajaveeb

26.1.04

Tele 2 Järva Korvpallimeistrivõistlustel on täisedu neljal meeskonnal

Tele 2 Järva Korvpallimeistrivõistlusi juhivad kaks nädalat pärast turniiri algust neli meeskonda - Viking Window, Ambla, Kaitseliit/Väätsa ja Epiim.

Kõik neli meeskonda täiendasid oma võitudeseeriat reede õhtul peetud kohtumistes. Väätsal peetud mängudes alistas Epiim 89 - 63 Esto/Krive Ehituse ning Kaitseliit/Väätsa oli koduväljakul üle Kumakesest, mängu lõppedes näitas tabloo 79:43.
Aravetel peetud kohtumistes tuli kodumeeskonnal vastu võtta kaotus 60:63 Kareda meeskonnalt ning Ambla alistas Koeru 104:47.
Paide Ühisgümnaasiumis võitis Viking Window Korvpalliklubi 7 tulemusega 95:44 ja Puidukaubandus võitis Kuma 78:57.

Tänaseks on kõigil meeskondadel peetud neli kohtumist. Kõik võidud on kirja saanud Viking Window, Ambla, Kaitseliit/Väätsa ja Epiim. Kaks võitu ja kaks kaotust on kirjas Karedal, Puidukaubandusel, Esto/Krive Ehitusel, Paide Kutsekeskkoolil ja Korvpalliklubil "7". Ühe võiduga on Kumake ja Koeru Spordiklubi ning võiduta on seni Kuma, Aravete ja Koigi Spordiklubi. Võiduta meeskondade seas jääb üks võistkond teisipäeval vähemaks kui Koigi kohtub koduväljakul Aravete meeskonnaga.

Kolmapäeval peetakse Väätsal põnev kohtumine Kaitseliit/Väätsa ja Epiima vahel ning sellega jääb vähemaks ka üks täiseduga jätkav meeskond.