Kuma uudiste ajaveeb

23.1.04

Kumake alistas eile Aravete

Kumake alistas eile Aravete, Paide Kutsekeskkoolis peetud mäng oli viimase veerandini tasavägine. Võrdsete meeskondade punkt-punkti heitlus lõppes viimasel veerandil, kui Aravete mängijad ei suutnud Kumakese kaitset lõhkuda, samas sai Kumake söödu käima ja tegi julgeid sööste korvi alla.

Tabloonumbrid kohtumise lõpus 64 : 56, nii sai Kumake kirja esimese võidu, seda suuresti tänu Ameerika-eestlasest tagamängijale Villem Vesilinnule, kes viskas Aravete vastu 21 silma.

Tele2 Järva korvpallimeistrivõistluste teine eileõhtune mäng oli ühepoolne - Kutsekeskkool alistas Koigi 108 : 70, kusjuures kohtunik peatas vahepeal mängu, et korrale kutsuda purjus pealtvaatajaid, kes Koigi mängijaid solvasid.

Täna ootab Tele2 Järva korvpallimeistrivõistlustel ees kuus mängu. Paide Ühisgümnaasiumis toimub Viking Windowi ja Korvpalliklubi 7 kohtumine, samas vastamisi ka Kuma ja Puidukaubandus.

Väätsal võtab kodumeeskond mõõtu Kumakeselt, samas kohtuvad ka Epiim ja Esto/Krive Ehitus.

Aravetel on täna koduväljakul mäng Karedaga, teine Aravetel toimuv mäng on Ambla ja Koeru vahel.