Kuma uudiste ajaveeb

13.1.04

Algavad Tele2 Järvamaa Korvpallimeistrivõistlused

Tänavune Järvamaa korvpallimeister selgub 14 meeskonna seast, esimesed kohtumised peetakse teisipäeva õhtul Koigi ja Paide Kutsekooli spordisaalides.

Võistlustulle astuvad Viking Window, Ambla Spordiklubi, Kaitseliit/Väätsa, Epiim, Aravete, Koeru, Korvpalliklubi 7, Kareda, Puidukaubandus, Koigi Spordiklubi, Paide Kutsekeskkool, Esto/Krive, Kuma ja Kumake.

Enamus võistkondi on meistrivõistlustel küll erinevate nimede ja koosseisudega ka varasematel aastatel kaasa löönud. Oma esimest hooaega alustab aga Kumakese võistkond.

Võistlussüsteemis mängivad kõik meeskonnad turniirisüsteemis omavahel läbi ning teises etapis mängivad omavahel 1-5, 6-10 ja 11-14 koht. Pärast seda jätkavad kaheksa paremat medalimänge playoff kohtumistega, finaal peetakse kahemänguline, millest kumbki peetakse ühe meeskonna koduväljakul.

Järvamaa Korvpallimeistrivõistluste kohtumised peetakse Paide Ühisgümnaasiumi, Põltsamaa, Koigi, Aravete ja Väätsa spordisaalides.

Meistrivõistluste esimesed kohtumised peetakse teisipäeva õhtul Paide Kutsekeskkooli ja Koigi spordisaalides. Paides võtab võõrustaja Kutsekeskkooli esindus kell 19 vastu Koeru meeskonna ning kell 20.30 algab turniiri ühe favoriidi Ambla Spordiklubi ning debütandi Kumakese kohtumine. Koigis kohtuvad kell 19 samuti üks favoriit Viking Window ning Koigi kodumeeskond ja kell 20.30 Esto/Krive ja Kareda. Lähemat teavet meistrivõistlustest saab Kuma internetilehelt.