Kuma uudiste ajaveeb

3.12.03

Paide vallavalitsus kolib

Paide vallavalitsus alustab kolmapäeval kolimist uutesse ruumidesse. Kolimise tõttu on vallavalitsus suletud tänasest kuni reedeni ja sel ajal ametnike vastuvõttu ei toimu. Alates esmaspäevast, 8. detsembrist asub Paide vallavalitsus aadressil Paide Pärnu tn. 58.

Vallavanem Piret Sapi selgitusel võeti kolimine ette, et vältida vana maja renoveerimisest tulenevaid suuri kulutusi ning kokkuhoitavat raha valla jaoks olulisematele valdkondadele kulutada. Sapi sõnul on vallavalitsuse uues majas ruumi saja ruutmeetri võrra vähem, kuid seevastu on ruumid kaasaegsed ja soojad. Samuti on elanikel vallamaja külastamine lihtsam, kuna bussijaam asub vallamaja läheduses ning samas kõrval on ka näiteks postkontor, maksuamet ja pensioniamet.

Paide vallavalitsuse vana maja saatuse otsustab volikogu, vallavanema sõnul pannakse Veski tänava maja ilmselt oksjonile.

Seoses kolimisega muutuvad ka vallavalitsuse telefoninumbrid, mille kohta saab täpsemat teavet valla internetilehelt või nii valla kui ka maakonnalehest.