Kuma uudiste ajaveeb

10.11.03

Järvamaa mess läks nii korraldajate kui osalejate hinnangul korda

Nädalavahetusel toimunud kaheksas Järvamaa Mess läks nii korraldajate kui osalejate hinnangul igati korda, kokku külastas kahel päeval messi ligikaudu 5000 inimest.

Oma töid ja tegemisi oli tutvustamas 42 ettevõtet nii Järvamaalt kui ka näiteks Saare-, Rapla- ja Läänemaalt ning ka Tallinnast.

Messi korraldaja aktsiaseltsi Taig juhi Urmas Jõgi hinnangul oli külastatavus enam vähem sama suur kui eelmistel kordadel, kuid müügipool oli sel aastal tunduvalt suurem võrreldes varasemaga.
Näitena tõi Jõgi Järvamaa messil esmakordselt osalenud maiusetootja aktsiaseltsi Kalevi, kes müüd oma Kommilaeva suure koguse maiust ja avaldas soovi ka järgmisel korral osaleda.

Nagu rääkis Paide Kaubamaja tegevjuht Andres Sula Kuma Uudistele, täitis mess kõik kaubamaja ootused ja lootused, inimeste huvi oli suur ning väga head olid ka müügitulemused. Üks peamine huviobjekt oli koduelektroonika ja erinevad helisüsteemid. Sula lisas, et väga töised ja head müügipäevad oli tänu messile ka Paide kaubamajas.

Eelkõnelejate sõnu kinnitas ka Kuma raadio direktor Mati Palmet, kelle sõnul oli paljude eksponentidega vesteldes kuulda vaid rahuolu ja enamuse osalejate müüginumbrid olid varasemate messidega võrreldes palju suuremad.

Urmas Jõgi lisas, et messiplaan on ka järgmisel aastal, kuid korraldamise ja osalemise võib raskemaks teha oht, et tuleval aastal ei maksta väikeettevõtetele enam messitoetust. Samas avaldas korraldaja lootust, et kui messitoetus ka ära kaob leiavad ettevõtjad siiski võimaluse Järvamaa messil osalemiseks.