Kuma uudiste ajaveeb

1.9.03

Spordiklubi “Järvala” saavutas Eesti spordiklubide karikavõistlustel kümnevõistluses teise koha

Spordiklubi “Järvala” saavutas Valgas Eesti spordiklubide karikavõistlustel kümnevõistluses Leksi esindusvõistkonna järel 18 215 punktiga teise koha.

Järvala lõpetas esimese päeva liidrina, kuid karikavõistluste võit läks siiski teisel päeval toimunud teivashüppevõistluste nõrkade tulemuste tõttu Leksi võistkonnale.

Järvala võistkonnas võistlesid kolmikhüppajana tuntud, türilane Jaanus Suvi , koerulased Tarmo Saar ja Ott Talvik ning türilane Andrei Stepanov. Jaanus Suvi saavutas isiklikud rekordid 100m jooksus ajaga 11,60, 400m jooksus ajaga 51,27, kaugushüppes küündis ta esimest korda üle seitsme meetri ja võitis ala tulemusega 7.12. Kõikide alade kogusummas kogus Suvi 6423 punkti ja lõpetas kolmandal kohal. Tarmo Saar lõpetas võistluse isikliku rekordiga 5945 punktiga ja kuuenda kohaga. Seitsmes oli mitmed isiklikud rekordid teinud,Türi Majandusgümnaasiumi abiturient Andrei Stepanov 5847 punktiga. Ott Talvik kogus 5176 punkti ja sai 12. koha.