Kuma uudiste ajaveeb

26.8.03

Vabariigi valitsus tutvub Järvamaa ja Paide linnaga

Vabariigi valitsus peab teisipäeva õhtul Paides oma kabinetinõupidamise. Enne nõupidamist külastavad ministrid erinevaid objekte ja asutusi, mis ehituse või renoveerimise lõpetamiseks riigi abi vajavad.

Peaminister Juhan Parts saabub Paidesse kell kaks ning Raekojas linnapea Tõnis Kõivuga. Kultuuriminister Urmas Paet jõuab Paidesse kell 12.30 ning alustab seejärel linnas ringsõitu, mille käigus tutvustatakse Paide staadioni, Paide Ühisgümnaasiumi spordikompleksi, Paide linna mänguväljakuid, Järvamaa Keskraamatukogu, Järvamaa Muuseumi ja Paide Kultuurikeskust.

Rahandusminister Tõnis Palts jõuab Paidesse kell 14.15, rahandusminister kohtub Maavalitsuses omavalitsusjuhtidega teemal 2004.aasta eelarve ja kohalike omavalitsuste tulubaas.
Keskkonnaminister Villu Reiljan jõuab Paidesse kell 13, seejärel suundub keskkkonnaminister tutvuma Väätsa prügilaga. ning kell 14.30 toimub Reiljanil kohtumine rahvaga Paide vallas Sargvere mõisas
Kaitseminister Margus Hanson saabub maakonnakeskusesse kell 13, tutvub Väätsa vallas endise Lõõla algkooli majaga ning kell kaks algab Keskraamatukogus vestlusring noortega NATO ja Iraagi teemadel.
Haridus-ja teadusminister Toivo Maimets jõuab paidesse kell 13 ning esineb ettekandega kultuurikeskuses toimuval Järvamaa haridustöötajate õppeaastaeelsel nõupidamisel. Pärast konverentsi külastab haridusminister ka Paide Kutsekeskkooli ning osaleb vestlusringis “Kutseharidus Järvamaal".

Rahvastikuminister Paul-Eerik Rummo saabub Paidesse kell 14.30 ning avab ja vestleb Lembitu pargis rahvaga vanema palga teemal.
Põllumajandusminister Tiit Tammsaar jõuab Paidesse kell 14. Kell 14.30 kohtub Tammsaar Kareda haldushoones rahvaga.
Sotsiaalminister Marko Pomerants jõuab veidi enne kella kolme Türile, kus ta külastab Türi Toimetulekukooli ja päevakeskust.
Siseminister Margus Leivo saabub Paidesse kell 15.15 ning räägib maavalitsuses Järvamaa Omavalitsuste Liidu juhatuse ja maavanema kohusetäitjaga politsei teemal.

Siseminister Jaan Õunapuu, majandusminister Meelis Atonen ja justiitsminister Ken-Marti Vaher saabuvad Paidesse enne kabinetinõupidamise algust, kella neljaks. Ainsana ei osale Paides toimuval nõupidamisel välisminister Kristiina Ojuland.