Kuma uudiste ajaveeb

6.8.03

Kuma tähistab ettevõtte 15. ja raadio 10. juubelit ministrite kardisõidu, Euroopa Juuniroide Meistrivõistlustega Beebide roomamises ja Täringuveeretamise MM-iga

Augustis tähistab aktsiaselts Kuma oma 15. sünnipäeva, Kuma Raadiol täitub 1. septembril 10 aastat esimesest eetripäevast.

Nagu ütles Kuma juht Ervin Runnel, on igal aastal saanud heaks tavaks tähistada Kuma sünnipäeva suure spordi- ja meelelahutusshowga. Ettevalmistused tänavuaastaseks pidustuseks on alanud ja ka esimesed auhinnad Veskisillale kohale viidud.

Veskisilla parklas on tänasest sada ruutmeetrit E-Betoonelemendi vahelaepaneele, mis on Kuma sünnipäeval toimuva esimese Täringuveeretamise MM-i peaauhind.

Eeltoodule lisaks peaks tänavu elavat huvi äratama ka ministrite kardisõit, kus osaleb paarkümmend endist ja ka praegust Eesti vabariigi ministrit. Tänase seisuga on oma osavõtu kinnitanud Enn Sarap, Jaanus Marrandi, Toivo Asmer, Toomas Vilosius, Raivo Vare, Jüri Mõis, Robert Lepikson ja paljud teised. Starti oodatakse ka endisi valitsusjuhte Indrek Toome, Tiit Vähi, Mart Siiman, Siim Kallas ning praegust peaministrit Juhan Partsi.

Lisaks ministrite kardisõidule toimub ka finaalsõit, milles osalevad kõik, kes sõidavad augustikuus Veskisilla kardirajal ennast 12-ne kiirema hulka. Kuni 12aastased võistlevad Kumakese ja vanemad Super Kuma karikale.

Kogu sünnipäev on täis meelelahutust ja muusikat, õhtu peaesineja on ansambel Meie Mees. Lisaks astuvad terve päeva jooksul lavale Airi Ojamets, Arnold Oksmaa, Carin, Rain ja ansambel Vint. Lauluhuvilistele on avatud ka spetsiaalne karaoke telk.

Aktsiaseltsi Kuma 15. ja Kuma Raadio 10. sünnipäeva tähistamine toimub Veskisilla puhkekeskuses 30. augustil algusega kell 14.