Kuma uudiste ajaveeb

18.8.03

Järvamaa omavalitsuste sportlikud suvemängud võitis Koeru

Jänedal toimunud Järvamaa omavalitsuste suvemängud võitis sel aastal taas Koeru esindus. Teise koha sai Paide vald ja kolmanda koha Järva-Jaani esindus.

Nagu ütles Koeru vallavanem Jaago Kuriks Kuma uudistele, oli sel aastal üks napimaid võite ja Paide valla esindus pakkus väga tugevat konkurentsi. Kuriksi sõnul oleneb omavalitsuste suvemängudel palju ka lihtsalt õnnest ja mitte nii väga sportlikest võimetest.

Koeu valla esindus on neljast suvemängust võitnud kolm, esimesel aastal saadi teine koht ja kolmel viimasel aastal on koju viidud võidukarikas.

Suvemängude kavas olnud pendelteatejooksu võitis Koeru, naiste kaugushüppes saavutas esikoha Paide vald. Meeste kuulitõukes sai võidu Oisu valla esindus. Vallavanemate ja linnapeade kukepoksis oli edukaim Kareda vallavanem Ülo Ansberg ja naisvõistkondade mehekandmisvõistlusel sai esikoha Järva-Jaani vallavalitsus. Õhtuse mälumängu võitis Kareda ja isetegevuskava teemal „Normaaalne“ parima etteaste tegi kohtunike ja pealtvaatajate hinnangul Kabala esindaja Anne Fedorits, kes parodeeris vaimukalt Arnold Oksmaad.

Järvamaa omavalitsuste järgmised suvemängud korraldab Paide vald.