Kuma uudiste ajaveeb

21.7.03

Tänavakorvpalli sarivõistlusel "Paide Suvi 2003" mängiti teine etapp, kus võistluspingeid jagus kohtumiste viimaste sekunditeni

Paide Slaavi Gümnaasiumi korvpalliväljakul mängiti eile tänavakorvpalli sarivõistluse "Paide Suvi" teine etapp, kus mängud olid tasavägised ja võistluspinget jagus lõpuvileni. Mängiti kahes alagrupis turniirisüsteemis ja arvestust peeti vastavalt võistlusklassidele.

Võistluse korraldaja Korvpalliklubi 7 esindaja Taivo Kivimäe sõnul oli noorema alagrupi eeldatav liider BC Borkant noorimate Krosso võistkonnaga taas hädas: võit oli napp 6:5. Kordus ka eelmise etapi stsenaarium vanemas alagrupis: võistkond M&A viis mängu Tele 2 vastu lisaajale, kuid ei suutnud siis Janno Viilup`it takistada ja tema edukas läbimurre andis paremuse Tele 2-le. Haki-Tsaki sai omakorda revan�i võistkonnalt Dallas ja Krosso võistkonnalt Street.

Vanuseklasside võidu võtsid Tele 2, Dallas, BC Borkant ja Lebron James.

Paaride sopsuvõistluse võitsid Janno Viilup ja Margus Taada, teise koha said Siim Kotka ja Kristjan Urm ning kolmanda koha Märt Rohlim ja Tõnis Tõnström.

Individuaalse viskevõistluse võitis Joosep Kivimäe, teise koha sai Tõnis Tõnström ja kolmas oli Märt Rohlin.

Tänavakorvpalli sarivõistluse "Paide Suvi" kolmas etapp toimub 17.augustil.