Kuma uudiste ajaveeb

14.7.03

Üleriigilise tänavakorvpalli sarivõistluse Smart Streetballi Paide etapil näitasid head mänguoskust ka Järvamaa korvpallurid

Üleriigiline tänavakorvpalli sarivõistlus Smart Streetball tõi laupäeval Paide kultuurikeskuse juurde 113 võistkonda, pingelistes mängudes näitasid head mänguoskust ja tulemusi ka Järvamaa korvpallurid.

Kõige arvukamalt oli esindatud amatööride klass, kus võistlustules oli 27 võistkonda. Amatööride teise koha võttis Viking Window esindus kooseisus Janno Viilup, Janek Jõesaar, Margus Taada ja Anton Vasiljev. Neljanda koha sai osaühingu Invester võistkond kooseisus Urmo Põder, Rait Toom, Timo Toobal ja Rasmus Käärson.
Seenioride arvestuses pidas võistkond Kumake väga tasavägised mängud, kuid pingelistes mängudes kolme parema hulka siiski ei jõutud.

1986-87 sündinud poiste arvestuses osales 9 võistkonda ja kolmanda koha sai Kareda koosseisus Anton Tõstsjuk, Ott Koobas ja Mikk Teder.
1989-88 sündinud poiste klassis osales 18 võistkonda, võitjameeskonna Torma kooseisus mängis ka KK7 mängija Joosep Kivimäe.

Tüdrukud 86-87 saavutas viie võistkonna konkurentsis teise koha Roosna-Alliku kooseisus Kristel Sibrik, Tiina Vihmar ja Marju Liiders.
Tüdrukud 90-91 klassis saavutas KK7 võistkond teise koha koosseisus Marit Maaring, Birgit Tasso, Liina Laanemets ja Marite Oja. Samas klassis sai neljanda koha KK7 teine võistkond Greta Toots, Piret Kalamägi ja Tuuli-Rein Tomann.
Minitüdrukutest võttis võidu KK7 kooseisus Liis Metsatalu, Elen Jürgenstein, Anni Männil ja Marii Pilv.
Naiskondade arvestuses saavutas teise koha KK7 naiskond Katrin Kallik, Merle Rallmann, Tiina Pärn ja Ille Liivrand.

Smart sopsuvõistlusel olid enamus parimate hulka jõudnutest Aravete noored korvpallurid, võidu võtsid Timo ja Tarmo 36 punktiga, teise koha said Timo ja Meelis 33 puntkiga ja kolmanda Andreas ja Sten 29 punktiga.

Super Kuma pealtpanemise võistlusel näitasid osalejad uhkeid sooritusi, pealtpanemise võitis Kaspar Lamp ning eriauhinnaga peeti meeles ka noorimat võistlejat 12 aastast Allan Hallikut.

Tänavakorvpalli sarivõistluse Smart Streetball järgmine etapp peetakse 19. juulil Jõgeval.