Kuma uudiste ajaveeb

21.7.03

Edelaraudtee Relsiralli 2003 võitis erinevate ettevõtete ja asutuste esindajatest komplekteeritud OKEI võistkond

Reede õhtul Viljandis alanud ja kahe päevaga läbi Türi ning Rapla Tallinna sõitnud Edelaraudtee Relsiralli 2003 võitis kümne meeskonna seas võistkond OKEI, mis oli moodustatud Edelaraudtee ja mitmete teiste ettevõtete esindajatest. Nagu ütles relsiralli peakorraldaja Neddy Kramer oli võistkonna OKEI eesmärk rohkem lõbusalt aega veeta ja selle ajaveetmise sees võeti endalegi üllatusena Relsiralli võit.

Teise koha saavutas Eesti Raudtee esindus ning kolmanda koha sai mullune võitja Edelaraudtee meeskond E-Team. Neljandana lõpetas võistluse Raudteeamet, viies oli Põlevkivi Raudtee, kuues Elektriraudtee, seitsmenda koha sai Läti esindus L-Ekspresis, kaheksandana lõpetasid Soome ja Saksamaa raudteeettevõtete esindajad Resiinaralli OY ja üheksas oli võistkond Skinest Porjekt. Auväärse kümnenda koha sai Meediavõistkond, kes pälvis lõputseremoonial kõige rohkem kiidusõnu ja auhindu.

Kokku sõideti kahe päeva jooksul käsidresiinidega Viljandi-Tallinna marsruudil üle kahesaja kilomeetri ja võistluspunkte koguti peatuspaikades toimunud osavusmängudes.