Kuma uudiste ajaveeb

18.6.03

Keskerakonna Järva piirkonna uus juht on Kersti Sarapuu

Keskerakonna Järva piirkond valis oma uueks juhiks Paide Naisteühenduse esinaise ja linnavolikogu liikme Kersti Sarapuu.

Sarapuu enda sõnul julgustas teda esimehe kohale hakkama inimeste toetus. Riigikogu valimistel kogus Sarapuust rohkem hääli erakonna Järvamaa piirkonnast vaid eelmine põllumajandusminister Jaanus Marrandi.

Uue esimehe eesmärk on tihendada erakonna liikmete omavahelist suhtlemist ja muuta osakondade vahelist koostööd aktiivsemaks. Oluline on, et maakonnaorganisatsiooni 214 liiget oleksid omavahel tuttavad ja nad tunnetaksid, et nendest sõltub maakonna käekäigu kujundamine.

Piirkonna uus juht kavatseb veel enne Keskkoerakonna 9. augustile kavandatud kongressi kokku kutsuda piirkonna liikmed ja kujundada välja maakonnaorganisatsiooni seisukohad. Lisaks peab sellest arutelust välja kooruma alus piirkonnaorganisatsiooni kohapealsele tegevusele ja eesmärkidele.

Keskerakonna Järva piirkonna uude juhatusse valiti 10 liiget: Aivar Tubli, Peeter Saldre, Mart Mäemets, Raivo Okk, Kaja Lemendik, Urmas Kupp, Jaanus Marrandi, Villem Kelgo, Rünno Lass ja Toomas Hirbaum.