Kuma uudiste ajaveeb

17.6.03

Järva-Jaani vallavanem Olev Peetris lahkub ametist

Pärast mullu oktoobris toimunud kohalike omavalitsuste valimisi Järva-Jaani vallavanemaks valitud Olev Peetris lahkub alates 1. juulist ametist.

Nagu ütles Olev Peetris Kuma uudistele lahkub ta vallavanema ametist omal soovil ja isiklikel põhjustel. Millised põhjused sundisid novembris kindlalt kolmeks aastaks vallavanema kohale jääda lubanud Olev Peetrise lahkuma mees ise kommenteerida ei soovinud. Samas kinnitas Peetris, et nii vallaelanike kui ka kõigi järvamaalaste vastu pole tal midagi.

Järva-Jaani vallavolikogu hakkab Olev Peetrise lahkumist ja uue vallavanema valimist arutama tuleval neljapäeval toimuval istungil. Miks Olev Peetris ametist lahkub ja kes saab järgmiseks vallavanemaks ei õnnestunud teisipäeva hommikul Kuma uudistajatel volikogu esimehelt Toomas Põldmalt teada saada.

Mullu sügisel said Järva-Jaani volikokku Keskerakond kolme saadikuga, Rahvaliit nelja saadikuga ja Res Publica on esindatud kuue saadikuga. Koalitsiooni moodustanud Keskerakond ja Rahvaliit hõivasid volikogu esimehe ja aseesimehe kohad ning 11-ne poolthäälega valiti vallavanemaks Res Publica liige Olev Peetris.