Kuma uudiste ajaveeb

18.6.03

AS Kuma avab Järvamaa esimese digitaalfotolabori ja kaupluse Kuma Foto

AS Kuma avab homme, neljapäeval Paide kesklinnas Keskväljak 8 Järvamaa esimese digitaalfotolabori ja kaupluse Kuma Foto.

Kaks ja pool miljonit krooni maksev fotolabor võimaldab teha nii digitaalfotosid kui ka tavapäraseid fotosid negatiividelt. Uue labori eelis on kindlasti fotode kõrge kvaliteedi tagav kaasaegne pilditöötlusprogramm. Müügisalongis on eraldi ka kliendiarvuti, kus digitaalaparaatide omanikel on võimalus ise oma failid arvutisse salvestada. Samuti saab piltide salvestamist tellida erinevatele andmekandjatele, näiteks cd-plaatidele.

Lisaks on kohapeal võimalus teha nii dokumendi, portree kui ka perepilte ja fotograafi saab tellida ka erinevatele ettevõtmistele.

Kaupluses on kindlasti Kesk-Eesti üks rikkaim fotokaupade valik, ainuüksi erinevaid fotokaameraid on enam kui 30. Saadaval on nii peegel-, kompaktkaamerad kui ka digitaalsed fotoaparaadid. Tuntumatest kaubamärkidest on esindatud Nikon, Olympus, Pentax ja Fuji.

Lisaks kaameratele saab poest osta filme, patareisid, akusid, akulaadijaid, albumeid, pildiraame, fotokotte, statiive, kinkekotte ja palju muud sarnast. Ainsa müügikohana Paides hakkab Kuma Foto pakkuma ka Zippo päikeseprille.

Kuma Foto kliendikaart annab püsiva soodustuse filmiilmutamisel ja fotode valmistamisel. Lisaks sellele korraldatakse kliendikaardiomanikele igal nädalal erinevaid sooduskampaaniaid. Teenuste hinnad Kuma Fotos on samad konkureerivate fotolaboritega.

Kuma Fotos saab kaupade ja teenuste eest tasuda kõigi Eestis kehtivate maksekaartidega ja homsel avamispäeval on kõik filmiilmutamised tasuta.