Kuma uudiste ajaveeb

23.5.03

Kümnendat hooaega tähistavale üle-eestilisele tänavakorvpalli sarivõistlusele Smart Streetball on registreerunud üle 60 võistkonna

Keilas avatakse laupäeval üle-eestiline tänavakorvpalli sarivõistlus Smart Streetball 2003. Võistlussari tähistab tänavu oma kümnendat juubelit, viimased kolm aastat on olnud ettevõtmise peasponsor Tele 2 ja sellest tulenevalt kannab sarivõistlus ka nime Smart Streetball.

Keila etapi korraldaja Jaanus Väljamäe sõnul on huvi tänavuse võistluse vastu erakordselt suur. "Juba esimesel päeval registreeriti võistkondi rohkem kui varasematel aastatel kolme päevaga". Reede keskpäevaks oli ennast kirja andnud üle 60 võistkonna, võistkondi registreerub viimastel minutitel veel palju ning korraldajate hinnangul asub avaetapil võistlustulle sadakond võistkonda. Oma osalusest Smart Streetball 2003 avaetapil teatas ka Järvamaa korvpallimeistrivõistlustel head mänguoskust näidanud Viking Window meeskond.

Sarivõistluse ühe peakorraldaja Ervin Runneli sõnul on kümne aasta jooksul toimunud võistluses palju muutusi. Kui veel viis aastat tagasi peeti võistlusi auklikul asfaldil, siis tänavuse Smart Streetball´i enamus etappe mängitakse suurepärase kattega väljakute. Peasponsori Tele2 registreerimiseks kasutusele antud telefoninumber 055 555 555 on oluliselt lihtsustanud ka eelregistreerimist.

Kokku peetakse Smart Streetball tänavakorvpalli sarivõistlusel 14 etappi Keilas, Tallinnas, Viljandis, Pärnus, Tartus, Kärdlas, Võrus, Paides, Jõgeval, Kuressaares, Antslas, Haapsalus, Raplas ja viimane etapp 23. augustil Rakveres.

Tänavakorvpalli sarivõistluse eelregistreerimine etappidele on telefonil 055 555 555 ja lähem teave internetis aadressidel www.everyday.com, www.sportnet.ee ja ka Kuma koduleheküljel aadressil www.kuma.ee.