Kuma uudiste ajaveeb

28.4.03

Järva Juhtide Jõukatsumise tänavuse hooaja üldvõitja on Arved Mägi

Järva Juhtide Jõukatsumisel peeti möödunud laupäeval Veskisillal viimane osavõistlus - kardisõit, kus esikoha võttis Lada Eesti turundusdirektor Indrek Jakobson, teise koha sai Aivar Laiv TNB Kütusest ja üldarvestuse kolmanda koha ning teenekate võidu võttis Arved Mägi Aida Hulgilaost. Teenekate teise koha sai kardisõidus advokaat Kalle Grünthal ning teenekate kolmas oli Aimur Raudsepp Univerist.

Pärast kokkuvõtete tegemist ja seitsme ala punktide kokkuliitmist võitis tänavuse Järva Juhtide Jõuktasumise hooaja nii üld- kui ka teenekatearvestuses Arved Mägi. Absoluudi teise ja noorjuhtide esikoha võitis Paide Tervisekeskuse juht Indrek Kivimäe, kolmas ja teenekate teine on Aimu Raudsepp, absoluudi neljas ja noorte arvestuse hõbemedaliomanik Õlitähe juht Jaanus Shadeiko. Väga tihe konkurents oli kohtadele 5.-8., napi mõnepunktilise vahega sai viienda ja teenekate kolmanda koha Andrus Karro Collina Grupist, kuues ja teenekate neljas on Prelvexi tegevdirektor Tarmo Thomson. Üldtabeli seitsmes ja noorjuhtide kolmas on Aivar Laiv TNB Kütusest, üldtabeli kaheksas ja teenekate viies on Mets ja Puu tegevdirektor Enn Sapp, absoluudi üheksas ja teenekate kuues on Raimond Antipov Seoriinist ja üldtabeli kümnenda ning noorjuhtide neljanda koha sai Hannes Loopere Degelist.

Järva Juhtide Jõukatsumisel osalenud naiste võistluse võitis Deivi Shadeiko, teine Alice Raudsepp ja kolmas Maret Erm, neljas Helen Kirsipuu, viies Rita Sapp ja kuues Meryl Jakobson. Lastevõistluse võitis päeva parima ajaga Madis Laiv, teine Joosep Kivimäe, kolmas Marek Hirtentreu, neljas Kristjan Mägi, viies Kermo Grünthal ja kuues Andero Mardo.

Järva Juhtide Jõukatsumise hooaja pidulik lõpetamine ja karikatseremoonia toimub tuleval laupäeval Maardu Mõisas.