Kuma uudiste ajaveeb

28.4.03

Eesti Lionsklubide Organisatsiooni juhib järgmisel laionsaastal Paide Bastioni liige Jaanus Pilv

Eesti Lionsklubide Organisatsiooni juhib järgmisel laionsaastal Paide Bastioni liige Jaanus Pilv, kes kinnitati laupäeval toimunud aastakoosolekul Eesti Lions Piirkonna Kuberneriks. Eestis tegutseb 52 lionsklubi ligi 1200 liikmega ning heategevuslik lionsliikumine on ülemaailmselt tunnustatud.

Lõviklubi Paide Bastion asutati 1991. aasta septembris ja äsja kuberneriks kinnitatud Jaanus Pilv on üks Paide Bastioni asutajaliige. Klubi asutas 22 Paide linna aktiivset meest, tänaseks on Paide Bastionis 26 liiget ning uusima liikmena võeti klubisse politseiprefekt Erki Nelis.

Alates 1997. aastast on LC Paide Bastion koostöös Paide Z-klubiga korraldanud heategevuskontserte, millest saadud tuluga on toetatud Järvamaa Haigla sünnitusosakonna palatite sisustamist, Paide Tervisekeskuse lastebasseini ehitamist ja viimase kontserdiga Huvikooli kunstiringile maalimisaluste ostmist.

Paide Lõviklubi on läbi aastate juhtinud Vello Talviste, Raivo Pikkor, Jaak Luik, Alar Maarend, Taivo Kivimäe, Andres Viires, Jaanus Pilv, Jaan Madis, Aivo Toomistu ja praegune president on Jaanus Seema.