Kuma uudiste ajaveeb

11.3.03

Türi Lastekaitse Ühingu sai uue juhatuse

Türi Lastekaitse Ühingu liikmed valisid üldkoosolekul ühingule uue juhatuse ja ka juhatuse esinaise. Üldkoosoleku otsusega kinnitati juhatuse liikmeteks Türi Gümnaasiumi õpetaja Ellen Roosileht, Lokuta lasteaia kasvataja Karin Koitla ja Türi Huvikooli direktor Erika Teras, viimane valiti ühtlasi ka Türi Lastekaitse Ühingu juhatajaks.

Türi Huvikooli direktor ja nüüdsest ka Lastekaitse Ühingu juht Erika Teras selgitas Kuma uudistele, et koosolekul arutati tehtut, jagati informatsiooni Lastekaitse tegevussuundadest ning Lastekaitse Liidu Strateegiast üle-eestilises kontekstis. Eelmise aasta parimateks projektideks arvati näiteks "Terve ja aktiivne koolieelik", "Toimetuleku koolitus" ja "Pere laager". Selle aasta plaanidest rääkides nimetas Teras soovi jätkata Pere laagriga ning kindlasti arendada ka Seikluskasvatuse projekti.

Terase sõnul oli koosoleku üks peamisi eesmärke teineteisega taas tuttavamaks saada ja uute liikmetega kohtuda. Ühiselt otsustati, et lastekaitse töö arengusuunad tuleb kohalikul tasandil läbi arutada ning edasine arengukava koostada.