Kuma uudiste ajaveeb

18.3.03

Aravete Spordi- ja Tervisekeskuses valmib sel aastal kolme miljoni krooni eest olmekorpus

Ambla valla riigihankekonkursikomisjon avab teisipäeva ennelõunal Aravete Spordi- ja Tervisekeskuse ehituse jätkamiseks tehtud vähempakkumised. Hommikuks olid oma pakkumise teinud kolm ettevõtet - AS Katri, TKM Ehitus OÜ ja Tafrix OÜ.

Vallavanem Vello Teor rääkis Kuma uudistele, et sel aastal on vallal plaan kulutada Spordi- ja Tervisekeskuse ehitusele kaks ja pool miljonit krooni. Sellele lisaks veel vähemalt pool miljonit krooni kultuuriministeeriumist eraldatud raha. Aasta lõpuks peaks vallavanema sõnul valmis saama suurem osa olmekorpusest ehk siis duširuumid, saun, söögikoht ja osa ööbimispaiku. Kokku on Aravete Spordikeskusesse planeeritud 30 ööbimiskohta, neist suurem osa peaks aasta lõpuks valmis olema.

Mullu kulus spordikeskuse ehitusele 1,7 miljonit, sellest 1 miljon riigilt ja 700 000 valla eelarvest. Ehitati valmis üks osa hoonest ja keskuse kardirada sai uue asfaltkatte.

Teor avaldas lootust, et kui kõik õnnestub ja projekti rahad laekuvad peaks Aravete Spordi- ja Tervisekeskus valmis saama järgmise aasta lõpuks.