Kuma uudiste ajaveeb

25.2.03

Tele 2 Järva Korvpallimeistrivõistlustel pidasid esiliiga võistkonnad Lada Eesti ja Rapla L&J väga tasavägise kohtumise ning võitja selgitamiseks kasutati lisaaega

Tele 2 Järva Korvpallimeistrivõistlustel peeti reede õhtul kuus kohtumist, turniiri ühe tasavägisema mängu pidasid esiliiga võistkonnad Lada Eesti ja Rapla L&J. Väätsal peetud mängus lõppes Lada Eesti ja L&J mängu põhiaeg viigiga seisul 76:76. Võitja selgitamiseks kasutati lisaaega, mille lõppedes näitas numbritabloo seisu 82:81 Lada Eesti kasuks. Teises Väätsal peetud mängus alistas Epiim 86:70 Juuru Tehnopuidu.

Paide Ühisgümnaasiumis peetud mängudes alistas Viking Window Kaitseliidu Järva Maleva 100:79 ja teise mängus oli Kuma üle Korvpalliklubi 7 võistkonnast 110:65. Aravete spordisaalis võitis Ambla meeskond koduseinte toel Koeru esinduse 86:63 ja teises mängus tuli Kareda meeskonnal vastu võtta kaotus Puidukaubanduselt 66:84.

Teisipäeva õhtul kohtuvad Tele 2 Järva Korvpallimeistrivõistlustel Paide Kutsekooli saalis esimeses mängus kell seitse Väätsa ja Korvpalliklubi 7 ning teises mängus kell pool üheksa võtavad võõrustajad vastu Mets ja Puu võistkonna. Koigi spordisaalis on kell seitse algavas mängus vastamisi Koeru ja Epiim ning teises mängus kell pool üheksa Koigi Spordiklubi ja Kareda.