Kuma uudiste ajaveeb

7.2.03

Tele 2 Järva Korvpallimeistrivõistlustel on kõigile meeskondadel esimene voor mängitud, täiseduga juhivad neli meeskonda

Tele 2 Järva Korvpallimeistrivõistlustel peeti eile õhtul neli mängu. Paide kutskooli saalis alistas Kuma võistkond kutsekooli esinduse 100:47 ning Koeru võitis väga pingelises ja tasavägises mängus vaid ühe punktiga Juuru Tehnopuitu tulemusel 80:79. Koigi spordisaalis võitis Rapla L&J Ambla Spordiklubi 117:95 ja Korvpalliklubi seitse oli üle võõrustaja Koigi meeskonnast 98:75.

Tänaseks on kõigil meeskondadel esimese vootu mängud peetud. Tele 2 Järva Korvpallimeistrivõistlusi juhivad esiliigas võrdselt kuue võiduga seitsmest Viking Window ja Lada Eesti Pärnu esindus. Teises liigas on seitsmest mängust kuus võitu saanud ja juhtpositsioonile Kuma ning Väätsa meeskonnad.

Täna õhtul kohtuvad Tele 2 Järva Korvpallimeistrivõistlustel Paide Ühisgümnaasiumis kell seitse Viking Window ja Epiim ning kell pool üheksa Kaitseliidu Järva Malev ja Lada Eesti. Aravete Spordisaalis on kell seitse vastamisi Ambla Spordiklubi ja Koeru ning teises mängus kell pool üheksa Puidukaubandus ja Mets&Puu.

Tele 2 Järva Korvpallimeistrivõistluste täpsemat teavet saab Kuma interneti koduleheküljelt aadressil www.kuma.ee